موج
کدخبر : ۳۴۳۸۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343889

فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار 300 میلیاردی درخمینی شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار محمدرضا میرحیدری گفت: فردی که با ترفند خرید عمده کاشی و سرامیک 300 میلیارد ریال از یک نفر کلاهبرداری و متواری شده بود توسط نیروی انتظامی دستگیر شد.

وی اظهار داشت: پس از شکایت یکی از شهروندان شهرستان خمینی شهر مبنی بر اینکه فردی به صورت عمده از او کاشی و سرامیک خریده و متواری شده پس از انجام یکسری اقدامات تخصصی مشخص شد این فرد کلاهبردار در یکی از شهرستان های استان اصفهان مخفی شده است که هماهنگی های لازم برای دستگیری او انجام شد.

سردار میرحیدری با اشاره به اینکه یک گروه مجرب از ماموران پلیس آگاهی شهرستان خمینی شهر پس از کسب نیابت قضائی به محل مورد نظر اعزام و این فرد کلاهبردار را دستگیر کردند اظهار داشت: متهم پس از بدست آوردن اعتماد چندین ساله شاکی، او را فریب و به صورت عمده از او کاشی و سرامیک خریداری و متواری شده بود.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: فرد دستگیر شده به 300 میلیارد ریال کلاهبرداری با ترفند خرید عمده کاشی و سرامیک از شاکی اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: افراد کلاهبردار و شیاد در بسیاری مواقع ظاهری شیک و فریبنده دارند و حتی چندین سال اعتماد دیگران را جلب می کنند و پس از کسب اعتماد اقدام به کلاهبرداری می کنند که توصیه می شود فریب اینگونه افراد را نخورید، حتما چک افراد ناشناس را از بانک مربوطه استعلام کنید، از فروش عمده اجناس خود به صورت چکی خودداری کنید و هر گونه موضوع و موارد مشکوک را در اسرع وقت از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهید تا اقدامات لازم انجام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها