موج
کدخبر : ۳۴۳۶۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343690

فرمانده پلیس راه مازندران خبر داد:

فرمانده پلیس راه استان مازندران گفت: به منظور تسهیل در رفت و آمد خودرو‌ها در جاده‌های هراز و کندوان ، عبور کامیون‌ها از ساعت ۶ صبح تا ۲ بامداد روز بعد در این جاده‌ها از امروز تا سه روز ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سرهنگ علیرضا قدمی اظهار داشت : جاده‌های هراز و کندوان از امروز به مدت سه روز در صورت لزوم از سمت شمال به جنوب یکطرفه می‌شوند.

وی ادامه داد : در حال حاضر ، ترافیک در محور‌های مواصلاتی استان مازندران روان است و ترافیکی ندارند.

سرهنگ قدمی بیان داشت :در صورت وجود ترافیک، جاده‌های هراز و کندوان بعدازظهر امروز از سمت شمال به جنوب یکطرفه می‌شوند.

فرمانده پلیس راه مازندران تصریح کرد: جاده‌های هراز و کندوان فردا یکشنبه و پس فردا دوشنبه از سمت شمال به جنوب یکطرفه می‌شوند.

سرهنگ قدمی از ممنوعیت تردد تریلی ، روز یکشنبه 9 شهریور مسیر شمال به جنوب در جاده سواد کوه خبر داد و تصریح کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱، شبانه روز آماده پاسخگویی به هموطنان و هم استانی‌ها درباره وضع راه‌های استان خواهد بود.

فرمانده پلیس راه مازندران خاطر نشان کرد: پیش بینی می‌شود برای روز عاشورا که آخرین روز تعطیلات است شاهد ترافیک سنگین در محور‌های مواصلاتی استان مازندران به خصوص محور‌های جنوبی باشیم بنابراین مسافران هر چه زودتر به شهرهایشان برگردند.

سرهنگ قدمی افزود: بر خلاف ترافیک روز‌های ورود مسافران که در چند روز پراکنده شده بود، ترافیک زمان بازگشت مسافران سنگین‌تر پیش بینی می‌شود و ممکن است مسافران ده‌ها ساعت در جاده‌ها گرفتار شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها