موج
کدخبر : ۳۴۳۵۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343591

بخشدار بخش مرکزی رزن خبرداد:

بخشدار بخش مرکزی رزن با اشاره به طرح های هفته دولت از بهره برداری از ۲۳ پرژه عمرانی و خدماتی در این هفته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مهدی عزیزی، بخشدار بخش مرکزی رزن، با اشاره به  بهره برداری از ۲۳ پرژه عمرانی و خدماتی در هفته دولت و بیان اینکه  بخش مرکزی رزن دارای دو دهستان به نام های رزن و خرقان و تعداد ۴۶ روستا است، ادامه داد: این بخش متشکل از یک شهر و ۴۶ روستا بوده که ۳۸ روستا دارای دهیاری، سه روستا فاقد دهیاری و پنج روستا خالی از سکنه است.

وی افزود: بخش مرکزی شهرستان رزن زادگاه عالمان و عارفان بزرگی همچون آخوند ملاعلی معصومی همدانی است که از افتخارات جهان اسلام و تشیع محسوب می شود.

وی عنوان کرد: بخش مرکزی شهرستان رزن طبق سرشماری نفوس مسکن سال ۹۵ دارای ۷۸۷ کیلومتر مربع وسعت و ۹۹۷۰ خانوار و ۳۳ هزار و ۶۲۳ نفر جمعیت است.

بخشدار بخش مرکزی رزن از بهره برداری ۲۳ پرژه عمرانی و خدماتی در هفته دولت امسال در این بخش خبرداد و خاطرنشان کرد: همچنین عملیات اجرایی دو پروژه دیگر در هفته دولت آغاز خواهد شد.

عزیزی با اشاره به پروژه های مهم قابل بهره برداری بخش مرکزی رزن گفت: افتتاح واحد تولیدی مس با ۵۰ نفر اشتغال، طرح توسعه شرکت رایان نیک با اشتغال ۳۰ نفر و پروژه های بهسازی و آسفالت معابر روستاهای ماهنیان و وهنده در هفته دولت انجام می شود.

بخشدار مرکزی شهرستان رزن از افتتاح و بهره برداری ۲۵ پروژه عمرانی و خدماتی در هفته دولت در بخش مرکزی رزن خبر داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها