موج
کدخبر : ۳۴۳۴۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343493

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان خبر داد:

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان از افتتاح ۸ طرح جامع برق رسانی همزمان با هفته دولت در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا پیرپیران در جمع اصحاب رسانه با تبریک هفته دولت بیان داشت: ۸ طرح جامع برق رسانی از بهمن ماه سال گذشته تا کنون با اعتبار ۱۱۸ میلیارد تومان اجرایی و همزمان با هفته دولت افتتاح شد.

وی اضافه کرد: 8 طرح جامع در اصفهان با اعتبار ۱۱۸ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید که ۵۸ میلیارد تومان آن صرف پروژه‌هایی شد که در هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

این مقام مسئول با اشاره باینکه در اجرای پروژه های افتتاح شده ۷ محور را دنبال می‌کنیم، افزود: اولین محور اجرای پروژه‌ها برای تأمین برق متقاضیان است که با اضافه شده 20 هزار مشترک به شرکت توزیع برق اصفهان در بخش‌های مختلف صنعتی ، کشاورزی و خانگی ضروری بود تا برق مورد نیاز آنها تأمین شود.

پیرپیران اظهار داشت: در شرق اصفهان با وجود خشکسالی های چند سال گذشته و برای توسعه طرح های مکمل کشاورزی در این منطقه  بیش از ۶۰ کیلومتر شبکه‌های فشار متوسط را افزایش دادیم.

وی گفت: در محور دوم که بر توسعه شبکه برق و اجرای قدرت مانور است، افزایش پایداری تأمین برق مشترکین از اهداف مهم می باشد که خوشبختانه محقق شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان افزود: همچنین در این محور توسعه زیرساخت‌های GIS را دنبال می‌کردیم و یکی از اهداف ما در شرکت توزیع برق اجرای 100 درصدی دولت الکترونیک بوده است که با وجود شرایط  کرونایی  توانسته ایم تا بیش از ۹۵ درصد خدمات برق را غیرحضوری انجام دادیم.

این مقام مسئول بیان کرد: یکی دیگر از اهداف شرکت توزیع برق گذر از تابستان‌های ۹۸بدون خاموشی در سال 98 و تابستان امسال است و ۹۹ بدون خاموشی از دیگر اهداف شرکت توزیع برق بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با اشاره به شرایط سخت شیوع کرونا گفت: تلاش کردیم تا در این شرایط مراکز درمانی و بیمارستان‌ها و مراکز مهم و همچنین در بخش خانگی دچار قطع برق و خاموشی نشویم.

وی درخصوص رفع سریع خاموشی‌ها در حوزه شهرستان اصفهان نیز اظهارداشت: در سال ۹۳ خاموشی ها به ازای هر مشترک ۸۵۰ دقیقه بود که با اصلاح زیرساخت‌ها این عدد در حال حاضر به ۱۵۰ دقیقه کاهش یافته است.

پیرپیران ادامه داد: در تلاش هستیم تا در چشم‌انداز شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان این خاموشی ها به ازای هر مشترک به ۳۰ دقیقه کاهش یابد.

این مقام مسئول همچنین در خصوص اجرای طرح کاهش تلفات اظهار کرد: در حال حاضر تلفات شرکت توزیع برق اصفهان ۶ درصد است که امیدواریم در چشم‌اندازاین رقم به کمتر از ۵ درصد کاهش یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: برای اولین بار در جهت برخورد با مشترکین پر مصرف حکم دادستانی گرفتیم، تا در صورتیکه مشترک به اخطار داده شد بی توجهی کرد برق آنها قطع می‌شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها