موج
کدخبر : ۳۴۳۰۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343090

روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل به صحبت های سرپرست فرمانداری پارس آباد واکنش داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل به صحبت های ابراهیم امامی سرپرست فرمانداری پارس آباد واکنش داد.

در رابطه باخبر منتشر شده در خبرگزاری موج اردبیل با شماره ۳۴۲۳۸۳ در  ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ با عنوان "عملکرد راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل رضایت بخش نیست" از طرف  ابراهیم امامی سرپرست محترم فرمانداری شهرستان پارس آباد که اخیراً فعالیت خود در آن شهرستان را آغاز کرده به استحضار می رساند.

با توجه به عرض کم بخش های زیادی از محور اردبیل – پارس آباد و همچنین سایر محورهای حوزه استحفاظی آن شهرستان ایمن سازی محورهای مذکور همیشه در اولویت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده استان بوده و نسبت به تکمیل علایم عمودی، خط کشی محورهای اصلی، اجرای خطوط لرزاننده(خط وسط، خطوط کناری و عرضی)، تسطیح شانه و حریم راههای اصلی و فرعی، نصب سرعتکاهها با توجه به مصوبات شورای ترافیک و کمیسیون ایمنی اقدام نموده است.

همچنین در رابطه با روکش آسفالت راههای اصلی و شریانی نیز در سالهای ماضی بخش هایی که نیاز به روکش داشته اقدام شده است،از طرفی بخشی از جاده پارس آباد – اردبیل از طریق اداره کل راه و شهرسازی استان در حال تبدیل به بزرگراه می باشد لذا آنچه خواسته مردم منطقه است تسریع در تعریض جاده و تبدیل بخش های باقیمانده راه اصلی به بزرگراه می باشد که پیگیری مقامات محلی و استانی و تامین اعتبار برای سرعت بخشی و اجرای آن لازم می باشد.

به استحضار عزیزان می رساند در سفر اخیر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان وضعیت منطقه بررسی و تصمیمات خوبی نیز جهت رفع مسائل و مشکلات اتخاذ شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها