موج
کدخبر : ۳۴۳۰۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343069

رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد؛

رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد گفت: خیرین استان در تمامی زمینه ها پیشرو بوده اند و لازم است افراد نیازمند و گرفتاران در بند زندان که خواسته یا ناخواسته محبوس شده اند را فراموش نکنند و برای آزادی زندانیان پیشقدم باشند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا حداد رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد گفت: با همت رئیس زندان اردکان، خیرین برای آزادی 76 نفراز زندانیان جرایم غیرعمد، پرداخت یک میلیارد و 746 میلیون ریال را متقبل شدند.

وی بیان داشت: تعداد 152 فقره پرونده صلح و سازش در شعبه 5 ویژه زندانیان شورای حل اختلاف مستقر در زندان شهرستان اردکان تشکیل و  با کمک و مساعدت خیرین تعداد 76  نفر زندانی در پنج ماهه ابتدایی سال جاری از زندان شهرستان اردکان و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

این مقام قضایی در خصوص فرهنگ بسیار خوب و زیبای گذشت اظهار داشت: اینکه این فرهنگ بسیار زیبا در کشور رایج شده و صحنه‌های بسیار زیبایی را به جا گذاشته، نشان دهنده رأفت و مهربانی مردم است.

وی تصریح کرد: گام‌های خیرخواهانه‌ای که با جذب کمک‌های خیرین در راستای آزاد سازی زندانیان بر می‌دارند باعث رضایت خداوند و کاسته شدن آسیب‌های اجتماعی خواهد شد.

حداد افزود: باید از فضای محرم برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد و مالی بهره گرفت زیرا زندانیان نیازمند جزء اقشار ضعیف به شمار رفته و باید کمک کنیم تا دست نیازمندان و زندانیان جرایم غیرعمد و مالی را برای آزادی بگیریم و حمایت کنیم.

این مقام مسئول ابراز کرد: خیرین استان در تمامی زمینه ها پیشرو بوده اند و لازم است افراد نیازمند و گرفتاران در بند زندان که خواسته یا ناخواسته محبوس شده اند را فراموش نکنند و برای آزادی زندانیان پیشقدم باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها