موج
کدخبر : ۳۴۲۹۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342988

رییس دادگستری بهاباد گفت: برخورد با جرائمی از قبیل توزیع مواد مخدر که با حضور افراد غیربومی تشدید شده است از خواسته های بجای مردم شهرستان بهاباد است که باید رسیدگی شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا ایزدی رئیس دادگستری شهرستان بهاباد گفت: مهمترین عامل اجرای عدالت و تحقق امنیت، قانون است و صیانت از قانون در گرو تعامل دستگاه قضا و نیروی انتظامی است.

علیرضا ایزدی در جمع فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بهاباد بیان داشت: نیروی انتظامی در خط مقدم برقراری نظم و امنیت در جامعه است و همه دستگاه‌ها و به ویژه مردم باید با رعایت نظم و قانون با نیروی انتظامی همکاری کنند.

این مقام قضایی نیروی انتظامی را مظهر امنیت و نظم بخشی اقتدار و حیثیت در جامعه دانست و ابراز کرد: امنیت، زمینه ساز اهداف کشور است که این اهداف مطابقت قانون، تأمین عدالت، رشد تعلیم و تربیت با ارزش های دینی می باشد.

وی افزود: نیروی انتظامی بازوی پرتوان،یاور و همراه دستگاه قضا در برقراری نظم و عدالت است.

ایزدی اظهار داشت: هرچه تعامل، هماهنگی و همفکری بین این دو واحد بیشتر باشد پیشگیری از وقوع جرم و مقابله با جرائم روند بهتری را طی می کند.

وی تصریح کرد:برخورد با جرائمی از قبیل توزیع مواد مخدر که با حضور افراد غیربومی تشدید شده است از خواسته های بجای مردم شهرستان بهاباد است که باید رسیدگی شود.

رئیس دادگاه بهاباد برقراری امنیت و حفظ ارامش مردم در جامعه را هدف اصلی دستگاه قضا در کنار نیروی انتظامی دانست و عنوان کرد: دستگاه قضا با قاطعیت از نیروی انتظامی در زمینه های مختلف برای پیشبرد اهدافش حمایت، و با مخلان و برهم زنندگان نظم و امنیت به شدت برخورد می کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها