موج
کدخبر : ۳۴۲۸۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342822

رئیس دانشگاه علوم کرمانشاه هشدار داد:

محمودرضا مرادی در ستاد مدیریت کرونا در کرمانشاه ضمن ابراز نگرانی از بازگشت کرونا به وضعیت قرمز در کرمانشاه با کمرنگ شدن پروتکل های بهداشتی، هشدار داد: رعایت پروتکل های بهداشتی در کرمانشاه و استفاده از ماسک کاهش پیدا کرده و همین امر موجب شده تا سیر نزولی بیماری کرونا در استان که به خوبی پیش می رفت، متوقف شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، محمودرضا مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا در کرمانشاه با ابراز نگرانی از توقف سیر نزولی کرونا در کرمانشاه، ابراز داشت: در روزهای اوج کرونا در کرمانشاه روزانه 10 تا 12 فوتی داشتیم و بروز تجربیات تلخ گذشته می طلبد که شهروندان کرمانشاه همچون نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک در اماکن علمی حساسیت داشته باشند.

وی در ادامه با تبریک فرارسیدن روز پزشک، اظهار داشت: امسال در حالی روز پزشک را گرامی می‌داریم که 200 نفر از مدافعان سلامت به شهادت رسیده‌اند، مدافعانی که 60 درصد آنها پزشک بودند، اما برای دفاع از سلامت کشور و مردم جان خود را فدا کردند و از دست دادن این نیروهای نخبه و ارزشی یعنی از دست دادن بخشی از سرمایه کشور و از مردم می خواهیم برای حفظ جان این مدافعان سلامت حتما پروتکل‌ها را رعایت کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اشاره ای هم به برگزاری کنکور سراسری در کرمانشاه. مقابله با کرونا داشت و با قابل قبول عنان کردن وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های آزمون سراسری گفت: خوشبختانه با افزایش دو برابری حوزه ها، آزمون سراسری در کرمانشاه به نحو خوب و قابل قبولی برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها