موج
کدخبر : ۳۴۲۷۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342737

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان خبر داد:

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان از برگزاری وبینار والدگری رسانه ای در خانواده امروز ساعت 18 به همت فرهنگسرای رسانه اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فاطمه شفیعی گفت: این وبینار آموزشی ویژه والدین  با موضوع حضور کودکان و نوجوانان در شبکه های اجتماعی و رسانه ها با تدریس بهاره نصیری در فضای اسکایپ روم به آدرس  https://www.skyroom.online/ch/esf-farhang/fan  ( با مرورگر کروم ) برگزار می شود.

در ادامه بهاره نصیری مدرس کارگاه در خصوص ضرورت برگزاری این وبینار گفت: مبحث  سواد رسانه ای و  والدگری رسانه ای به  عنوان یکی از نقش هایی  مهم  در خانواده است که در عصر رسانه ای کنونی بیشتر باید به آن توجه داشت ، توجه به سواد رسانه ای در خانواده از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که خانواده اولین مکانی است که فرزندان اصول اولیه زندگی را در آن می آموزند والدین  الگوی رفتاری فرزندان هستند  بنابر این نقش خانواده در آموزش سواد رسانه ای فرزندان بسیار اهمیت دارد.

این استاد دانشگاه معتقد است: هر تلاشی در زمینه آموزش سواد رسانه ای به فرزندان بیهوده خواهد بود اگر این آموزش ها با محیط خانه سازگار نباشند.

وی افزود: با وجود اینکه خانواده ها  دسترسی بیشتری به رسانه ها پیدا کرده متاسفانه تمایل کمتری نسبت به انتخاب های رسانه ای فرزندان نشان می دهند.

گفتنی است؛علاقمندان جهت شرکت در کارگاه  می توانند با شماره تلفن 35544096 فرهنگسرای رسانه تماس حاصل نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها