موج
کدخبر : ۳۴۲۵۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342576

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: رعایت دستورالعمل های ایمنی و HSE در محل کار و پروژه ها ضامن سلامت کارکنان و تأسیسات گازرسانی است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی طی بازدید دوره ای از تاسیسات گازرسانی و برخی مصرف کنندگان عمده گاز طبیعی، رعایت دستورالعمل هایHSE  در راستای صیانت از حقوق و سلامت نیروی کار را مهم برشمرد و تصریح کرد: تلاش در فراهم کردن محیط ایمن، تجهیز کارکنان با وسائل حفاظت فردی و تاکید بر استفاده از آن وسائل در کنار آموزش خطرات حین کار و نظارت مستمر و منظم کارفرما، از جمله مواردی است که همواره مورد توجه این شرکت قرار داشته است.

وی، بیان داشت: گازرسانی به بیش از یک میلیون و 878 هزار مشترک در سطح استان اصفهان، به غیر از اقدامات و برنامه ریزی ها ی شرکت گاز، مرهون تلاشهای کارکنان این شرکت در فراهم کردن جریان ایمن و پایدار گاز می باشد و در صورت سلامتی کارکنان این پایداری استمرار خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ، با بیان اینکه یکی از سیاست‌های مهم این شرکت، بهره‌مندی تمامی صنایع سطح استان از گاز طبیعی در راستای کمک به سطح اشتغال و تولید در استان و همچنین کاهش میزان آلودگی محیط زیست می‌باشد، گفت: بالغ بر ۵۹ شهرک صنعتی و ۸ هزار و ۶۰۰ واحد صنعتی در استان از نعمت گاز برخوردارند.

علوی، افزود: در حال حاضر، بیش از ۲۶ هزار و ۵۲۶ کیلومتر شبکه گاز در سطح استان اصفهان اجرایی شده است. و تا کنون ۱۱۰ شهر و یک هزار و ۶۰ روستا از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، اجرای حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار انشعاب، ۲ هزار و ۵۶۴ ایستگاه تقلیل فشار و۳۹۱ ایستگاه حفاظت از زنگ، ۱۵۶ جایگاه CNG و یک هزار و ۱۱۱ کیلومتر خط انتقال را از دیگر خدمات گازرسانی در سطح استان برشمرد و افزود: در حال حاضر، ۹۹٫۵ درصد استان شامل ۹۹٫۰۸ درصد جمعیت روستایی و ۹۹٫۷۸ درصد جمعیت شهری استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها