موج
کدخبر : ۳۴۲۴۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342478

سعید ناجی در شورای آموزش و پرورش هرمزگان مطرح کرد؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید به تأمین فضاهای آموزشی ایمن در استان، گفت: آموزش و پرورش با پیشرفت ها و نتایج درخشان آموزشی نیازمند عنایت ویژه وزارت و مستحق نگاه ویژه همه مسئولان است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سعید ناجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، در جلسه شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: شورای آموزش و پرورش هرمزگان تلاش خوبی در راستای تحقق اهداف آموزشی و پرورشی دستگاه تعلیم و تربیت استان صورت داده است.

وی افزود: کارنامه دولت تدبیر و امید در زمینه آموزش دانش آموزان استان هرمزگان بسیار خوب و درخشان بوده است بطوری که صعود شش پله ای رتبه استان در درصد قبولی دروس نهائی پایه دوازدهم نسبت به ابتدای شروع این دولت، نشانگر همراهی خوب دستگاهها و ارگانها با این نهاد مهم جامعه است.

ناجی ادامه داد: تأمین امکانات فیزیکی و سخت‌افزار برای تحقق اهداف آموزش و پرورش در شرایط سخت تحریم و منابع اقتصادی، قدم های موثری در راستای کیفیت بخشی به آموزش و کسب این پیشرفت بوده که با همکاری و تعامل سازنده شورای آموزش و پرورش میسر شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: در تأمین فضاهای آموزشی ایمن باید تلاش بیشتری کرد تا بتوان با افزایش مدارس، کاهش تراکم جمعیتی را در کلاس های درس شاهد باشیم و پراکندگی استان هرمزگان مبتنی بر فرهنگ های مختلف باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا با استفاده از ظرفیت های موجود آن مناطق، مسیر پیشرفت و تعالی جامعه را فراهم آوریم.

ناجی خاطر نشان کرد: در همتی که از جانب دستگاههای اجرائی و نهادها ی استان سراغ داریم، مطمئنا آموزش و پرورش به سلامت از این دوره پرمخاطره و سخت شیوع کرونا عبور خواهد کرد و آموزش و پرورش استان با پیشرفت ها و نتایج درخشان آموزشی نیازمند عنایت ویژه وزارت و مستحق نگاه ویژه همه مسئولین است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها