موج
کدخبر : ۳۴۲۲۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342216

رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان یزد؛

رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان یزد گفت: اولویت مهم دستگاه قضا برقراری عدالت و رفع معضلات جامعه است که از این جمله اتباع بیگانه فرصتهای شغلی زیادی از ایرانیان بویژه در استان یزد را اشغال نموده اند و علاوه بر این در بروز جرائم نیز نقش مهمی داشته که ضرورت دارد با افزایش نظارت، ساماندهی آنها و جلوگیری از فعالیت اتباع غیر مجاز، آسیبهای ناشی از وجود آنها را کم کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مجید کارگران  رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان یزد گفت: افزایش و ارتقاء سطح آگاهی و دانش نمایندگان حقوقی شهرداری ها، در کاهش حجم ورودی پرونده ها و پیشگیری از وقوع جرم بسیار موثر است.

کارگران بافقی در نشست با اعضای شورای اسلامی استان یزد بیان داشت: قانون در اولویت اول دستگاه قضاست و از تمامی ظرفیت های قانونی برای پیشبرد امور استان یزد استفاده می کند.

این مقام قضایی در خصوص تعامل دستگاه قضا با شورای شورای شهر و شهرداری اظهار داشت: در راستای مبارزه با فساد و رانت و به منظور ارتقاء خدمت رسانی به مردم، شورای شهر و شهرداری با دستگاه قضا باید تعامل بیشتری داشته باشد.

وی تصریح کرد: اولویت مهم دستگاه قضا برقراری عدالت و رفع معضلات جامعه بوده و برای تحقق یافتن نسبی عدالت، دستگاه قضا از هیچ گونه تلاشی دریغ نمی کند.

این مقام مسئول در خصوص بکارگیری اتباع بیگانه ابراز کرد: اتباع بیگانه فرصتهای شغلی زیادی از ایرانیان بویژه در استان یزد را اشغال نموده اند و علاوه بر این در بروز جرائم نیز نقش مهمی داشته  که ضرورت دارد با افزایش نظارت، ساماندهی آنها و جلوگیری از فعالیت اتباع غیر مجاز، آسیبهای ناشی از وجود آنها را کم کنیم.

کارگران افزود: مجموعه شهرداری و شورا ها لازم است در تمام بخش‌ها همگام با دادگستری بوده و تمام همت خود را برای حل و فصل معضلات شهر انجام دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها