موج
کدخبر : ۳۴۲۱۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342178

نماینده مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، گفت: امکانات فراهم شده در فرودگاه بندرعباس در مهار و کنترل این بیماری تاثیر دارد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، منوچهر سپاسی نماینده مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در بازدید از فرودگاه بندرعباس از اقدامات انجام شده در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ابراز رضایت کرد.

نماینده مدیرعامل و بازرس پیشگیری حوزه کووید-19 به صورت سرزده از اداره کل فرودگاه های استان بازدید و با حضور در کمیته مبارزه با ویروس کرونای این اداره کل از عملکرد مدیریتی ابراز رضایت کرد.

سپاسی بر رعایت پروتکل های بهداشتی اعم از فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش برای گذر از این بحران تاکید کرد و گفت: امکانات خوب فراهم شده در فرودگاه بندرعباس در مهار و کنترل این بیماری تاثیر دارد.

مدیرکل فرودگاه های استان هرمزگان نیز ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در ترمینال های خروجی و ورودی، اتوبوس های متردد به پرواز، جت وی ها خواستار نظارت مستمر بر این امر شد.

کمیته مبارزه با ویروس کرونا با حضور نماینده مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مدیرکل و معاونان فرودگاه های استان هرمزگان، مدیر اماکن و ترمینال ها، رییس اداره حراست، نمایندگان سپاه حفاظت هواپیمایی و پلیس، نمایندگان شرکت های هندلینگ کننده هما و سامان و تاکسیرانی و مدیر اپرون برگزار شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها