موج
کدخبر : ۳۴۱۹۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341938

معاون استاندار کرمانشاه:

محمدابراهیم الهی تبار بابیان اینکه فضا و امکانات لازم برای برپایی کنکور در استان فراهم‌شده تأکید کرد: خانواده‌ها اطمینان داشته باشند که برای حفظ سلامت داوطلبان و صحت آزمون سراسری همه تدابیر لازم اندیشیده شده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون استاندار کرمانشاه در نشست اعضای کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد کرونا در کرمانشاه که با موضوع برگزاری آزمون سراسری در استانداری کرمانشاه برگزار شد، گفت: در آزمون سراسری استان کرمانشاه، 43 هزار و 379 داوطلب شرکت خواهند کرد که 60 درصد این داوطلبان در گروه امتحانی تجربی آزمون خواهند داد.

وی بابیان اینکه آمادگی‌های لازم برای برپایی کنکور سراسری مهیا شده افزود: آموزش‌وپرورش و دانشگاه رازی ضدعفونی و گندزدایی تمام حوزه‌های امتحانی را در دستور کار دارند و دانشگاه علوم پزشکی نیز نظارت خود را بر لحاظ پروتکل‌های بهداشتی و تأمین سلامت حوزه‌های امتحانی اعمال خواهد کرد.

معاون استاندار کرمانشاه بابیان اینکه در فراهم شدن ملزومات برگزاری کنکور از ظرفیت نیروهای مسلح استفاده خواهد شد تأکید کرد: فرمانداران نیز ظرفیت شهرستان‌ها را برای تأمین امنیت و سلامت کنکور و داوطلبان را در دستور کار قرار دهند.

الهی تبار با اشاره به مطرح‌شدن برخی شایعات در خصوص دسترسی به سؤالات آزمون سراسری نیز تأکید کرد: می‌طلبد که به مردم و داوطلبان این اطمینان خاطر داده شود که از هرگونه احتمال تقلب در آزمون سراسری پیشگیری و در صورت تخلف حتماً با آن برخورد خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها