موج
کدخبر : ۳۴۱۸۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341864

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:

محمودرضا مرادی در حاشیه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان کرمانشاه از شرایط سیر نزولی کرونا در کرمانشاه خبر داد و گفت: عزاداری‌ها باید تماماً در فضای باز و با رعایت فاصله اجتماعی برگزار شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم در حیاط و فضای باز برخی مدارس خبر داد و ابراز داشت: برای عزاداری‌های ماه محرم و صفر امسال، پروتکل‌های ویژه‌ای در نظر گرفته‌شده تا بتوانیم ضمن برگزاری باشکوه مراسم عزای حسینی (ع)، سلامت عزاداران را نیز حفظ کنیم.

وی از ممنوعیت توزیع نذری در هیئت‌ها و دسته‌جات خبر داد و اظهار داشت: استفاده تمام عزاداران از ماسک برای تمام عزاداران الزامی است و درعین‌حال جابجایی و حرکت هیئت‌ها و دسته‌جات عزاداری نیز ممنوع است.

وی خاطرنشان ساخت: با توجه به اینکه امکان برگزاری مراسم عزاداری در حسینیه‌های مسقف و مساجد فراهم نیست، هماهنگی لازم به‌عمل‌آمده تا با توجه به تعطیلی مدارس، در حیاط برخی مدارس در نزدیکی این حسینیه‌ها و مساجد این مراسم برگزار شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام داشت: کنکور سراسری تعداد حوزه‌های محل آزمون به دو برابر افزایش‌یافته و تمام تلاش‌ها صورت گرفته تا پروتکل‌های بهداشتی با نهایت دقت و حساسیت اجرایی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها