موج
کدخبر : ۳۴۱۷۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341741

حسین قربانی عنوان کرد:

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی پارس آباد مغان گفت: بیمارستان شهدای پارس آباد بیش از ۲۵۰ هزار نفر جمعیت بیماران سه شهرستان همجوار را نیز پوشش می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حسین قربانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی پارس آباد مغان اظهارداشت: بیمارستان شهدای پارس آباد علاوه بر سه شهرستان پارس آباد، اصلاندوز وبیله سوار حتی از مناطقی از انگوت و برخی بیماران از شهرهای کلیبر و خدا آفرین را نیز پذیرش داشته است.

وی با تاکید بر اینکه با رعایت پروتکل های بهداشتی و خود مراقبتی تنها راه مقابله با شیوع ویروس کرونا در این شهرستان می باشد،توضیح داد : مردم با رعایت دستورالعملهای  بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مانع ازافزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان شوند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آبادبا اشاره به اینکه در مدت ۵۲۰ واحد صنفی به علت رعایت نکردن پروتکلهای بهداشتی پلمپ شده،تاکید کرد: دراین میان هر کسب و کاری  که سلامتی مردم را تهدید و به موازین بهداشتی پیشگیری از کرونا و عدم رعایت  بهداشت فردی، حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی بی‌توجهی کنند، برابر قانونی برخورد خواهد شد.

قربانی از برگزاری جشنواره دوخت و طراحی ماسک با عنوان ماسک من،سلامت تو  در شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد خبر داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد گفت: به منظور فرهنگ سازی بیشتر و استفاده از ماسک و رعایت دستورالعملهای بهداشتی از برگزاری جشنواره ماسک من، سلامت تودر این شهرستان خبر داد.

  وی با اشاره به اینکه این  جشنواره ماسک من سلامت تو» در رشته طراحی و دوخت ماسک برگزار خواهد شد افزود:  با هدف ترغیب و تشویق مردم به استفاده از ماسک خانگی و رعایت پروتکل های بهداشتی فردی و اجتماعی این جشنواره  برگزار خواهد شد.

 قربانی تصریح کرد : علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را در روز جشنواره که در روزهای آتی واقع در شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار خواهد شد ارائه دهند تا جهت شرکت در جشنواره و داوری توسط اساتید و کارشناسان به طراحی و دوخت بهترین و خلاقانه ترین آثارجوایزی اهدا خواهد شد.

 

 خبرنگار جمشید کریمی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها