موج
کدخبر : ۳۴۱۳۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341316

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری 2 قاپ زن گوشی تلفن همراه و اعتراف آنها به 33 فقره سرقت در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین تُرکیان اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت گوشی تلفن همراه آنها به شیوه قاپ زنی توسط راکبان یک دستگاه موتورسیکلت کارآگاهان موفق شدند یکی از سارقان که دارای سابقه کیفری نیز بود را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاه خود دستگیر کنند.

وی افزود: متهم پس از دستگیری در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس، لب به سخن باز کرد و ضمن اعتراف به بزه انتسابی همدست خود و مالخر اموال مسروقه را نیز معرفی کرد که این افراد طی یک عملیات دقیق و حساب شده در مخفیگاه های خود دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه سارقان اعتیاد شدید به مواد مخدر دارند اظهار داشت: متهمان در اعترافات خود عنوان کردند که اموال مسروقه را به قیمت ناچیزی می فروختند تا بتوانند هزینه مواد مصرفی خود را تامین کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی 33 نفر از مال باختگان گفت: با تنظیم شکایت از سوی شاکیان این سرقت ها، پرونده تشکیل و متهمان برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ تُرکیان در پایان با بیان اینکه سارقان با انتخاب افراد جوان و نوجوان در مناطق خلوت و کم تردد اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه آنها می کردند اظهار داشت: در این خصوص به شهروندان توصیه می کنیم از به نمایش گذاشتن گوشی های هوشمند و قیمتی خود در انظار عمومی خودداری کنند چرا که این کار آنها باعث تحریک سارقان به ویژه سارقان معتاد برای ارتکاب سرقت می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها