موج
کدخبر : ۳۴۱۲۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341259

با شکست تیم سپاهان در جام حذفی؛

پس از شکست تیم فوتبال سپاهان مقابل استقلال در جام حذفی باشگاه های کشور امیر قلعه نوعی از تیم سپاهان خداحافظی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، در پی عدم صعود تیم فوتبال سپاهان در دیدار معوقه جام حذفی باشگاه‌های کشور به مرحله بعد و همچنین  عدم نتیجه‌گیری لازم در مسابقات لیگ برتر ایران، امیر قلعه‌نویی با انتشار مطلبی با باشگاه سپاهان خداحافظی کرد.

در این متن آمده است: بازی با استقلال برای من آخرین آزمون در قامت مربیگری سپاهان بود که دوست داشتم سربلند از آن بیرون بیایم، اما مقدر نبود.

خاطرات تلخ و شیرین زیادی از حضور سه سال گذشته در اصفهان دارم و فکر می‌کنم دیگر کافی است.

از کسانی که طعنه، تهمت و ناسزا نثار من و شاگردانم کردند می‌گذرم و امیدوارم روزی دروغ‌ها در مورد هزینه‌ها، کیفیت و رفتار ما برملا شوند.

من و کادر فنی در این سه سال، چه در سپاهان و چه ذوب‌آهن سعی کردیم با تمام انگیزه کار کنیم تا به موفقیت برسیم. شاید تعریف بعضی‌ها از موفقیت چیز دیگری باشد، اما دیگر حوصله و زمانی برای ادامه سوتفاهم وجود ندارد.

باید از جناب مهندس عظیمیان و اعضای محترم هیات مدیره سپاهان برای حمایت‌شان تشکر کنم و امیدوارم سلامت و موفق باشند. آن‌ها شاهد حرف‌های من هستند و زمان همه چیز را اثبات خواهد کرد.

پیش از خداحافظی از هواداران راستین و عزیز سپاهان هم عذرخواهی می‌کنم که در خوشحال کردن‌شان در این فصل و رسیدن به عنوان قهرمانی موفق نبودیم.

گفتنی است؛ پس از موافقت اعضای هیئت‌مدیره باشگاه سپاهان با استعفای آقای قلعه‌نویی ، در حال حاضر تمرینات تیم زیر نظر میگوئل تکسیرای پرتغالی انجام خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها