موج
کدخبر : ۳۴۱۲۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341258

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 123 کیلو گرم تریاک در یک عملیات مشترک پلیس البرز و کرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، سرهنگ"علی عسکری" اظهار داشت : در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مشخص شد فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر به صورت عمده و در اوزان بالا فعالیت داشته و به تازگی مقادیر قابل توجهی مواد را از عناصر اصلی قاچاق در شرق کشور تحویل گرفته و مترصد انتقال آن به وسیله یک دستگاه خودرو پژو 405 به استان های مرکزی کشور از جمله استان البرز است.

وی افزود: بلافاصله برای جلوگیری از پخش شدن مواد مخدر در استان های مسیر حرکت خودرو، موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع داده شد و اکیپی از ماموران با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز در محورهای مواصلاتی شهرستان بم مستقر شده و با رصد و پایش خودروهای عبوری در نهایت موفق به شناسایی خودرو متهم شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پس از مدتی تعقیب خودروی حامل مواد مخدر در یک عملیات غافلگیرانه ضمن متوقف کردن خودرو، راننده آن را دستگیر کردند.

سرهنگ عسکری ادامه داد: در بازرسی از خودرو توقیف شده 123 کیلو و 600 گرم تریاک کشف که پس از تکمیل پرونده به همراه متهم تحویل مراجع قضائی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها