موج
کدخبر : ۳۴۱۰۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341054

حمیدرضا محمدی فرید رئیس روابط عمومی و کارشناس حوزه روابط عمومی سرپرستی بانک ملی ایران منطقه قم به مناسبت هفته خبرنگار از دفتر سرپرستی خبرگزاری موج در قم بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حمیدرضا محمدی فرید رئیس روابط عمومی سرپرستی بانک ملی منطقه قم در بازدید از دفتر سرپرستی خبرگزاری موج در قم ضمن تبریک به مناسبت « هفته خبرنگار » گفت: رسانه در دنیای امروز، به روز بودن اخبار و ارتباط موثر و گسترده با رسانه ها بسیار حائز اهمیت است.

رئیس روابط عمومی سرپرستی بانک ملی ایران منطقه قم اظهار کرد: فرا رسیدن روز خبرنگار، بهانه‌ای برای تکریم سخت کوشان مسیر پرفراز و فرود حوزه خبر و رسانه است، مسیری که هر لحظه آن با خطر و حادثه روبرو است.

وی افزود: تسهیل ازدواج جوانان با تخصیص تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، یکی از مهم ترین سیاست های اعتباری بانک ملی ایران است و از این رو وام ازدواج مطابق دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی در تمامی شعب این بانک به صورت روان در حال پرداخت است.

محمدی فرید با اشاره به اینکه بانک ملی ایران همچنین سهم چشمگیری از مجموع وام ازدواج پرداختی در نظام بانکی را داراست، بیان کرد: بانک ملی ایران در کشور و شعبه بانک ملی ایران در استان قم با بیشترین پرداخت تسهیلات وام ازدواج به جوانان، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها