موج
کدخبر : ۳۴۰۷۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340740

معاون مالی و پشتیبانی نیروگاه شهید مفتح خبر داد :

معاون مالی و پشتیبانی نیروگاه شهید مفتح با اشاره به رعایت پروتکل های بهداشتی در نیروگاه درشرایط کرونایی، گفت: پنجمین مرحله توزیع اقلام بهداشتی در راستای کنترل کرونایی در نیروگاه انجام شد.

 به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح، بیژن مدبری، معاون مالی و پشتیبانی نیروگاه شهید مفتح با اشاره به پنجمین مرحله توزیع اقلام بهداشتی در راستای کنترل کرونایی در  نیروگاه شهید مفتح، ضمن اعلام این خبر گفت : با توجه به آغاز موج جدید شیوع ویروس کرونا لزوم پیشگیری و مقابله همگانی با این ویروس و اهمیت سلامت کارکنان نیروگاه شهید مفتح و خانواده های کارکنان، پنجمین مرحله توزیع ماسک، دستکش و مایع ضدعفونی دست و سطوح در بین کارکنان این مجموعه انجام شد .

بیژن مدبری افزود: در پنجمین مرحله از توزیع بسته های بهداشتی تعداد ۱۰ عددماسک، یک بسته دستکش یک بار مصرف، یک بطری مایع ضدعفونی سطوح و یک بطری مایع ضدعفونی دست به هر یک از همکاران تحویل شد.

مدبری تصریح کرد : پیش از این و در مرحله اول ، دوم ، سوم و چهارم توزیع بسته های بهداشتی، افزون بر ۵ هزار بطری یک لیتری محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح، ۵۰۰ عدد ژل ضدعفونی کننده دست و ۱۱ هزار و ۵۰۰ عدد ماسک در بین کارکنان توزیع شده است.

وی بیان کرد، نیروگاه شهید مفتح علاوه بر حفظ آمادگی تولید در پیک مصرف تابستان، در عرصه مقابله با ویروس کرونا در کنار مردم عزیز و جامعه سلامت کشور ایستاده است و در راستای تحقق مسئولیت های اجتماعی خود بیش از ۲۵۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده را در بین مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین ادارات و سازمان های استان همدان توزیع کرده است .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها