موج
کدخبر : ۳۴۰۶۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340688

استاندار همدان:

استاندار همدان با اشاره به روز خبرنگار و فعالیت های سازنده آن ها، گفت: انتقادهای دلسوزانه منشا اصلاح و بهبود امور استان است.

 

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  سیدسعید شاهرخی، استاندار همدان با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران در کمال صداقت و امانت‌داری، عمر خود را در عرصه خدمتگزاری سپری کرده و در مسیر دستیابی به اهداف متعالی تلاش می‌کنند.

استاندار همدان در این پیام آورده است: ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمد صارمی؛ روز بزرگی است که آحاد جامعه خدمات تلاشگران عرصه خبر و رسانه را ارج می‌نهند تا راه و رسم حرفه‌ای و اخلاقی آن شهید گرانقدر و آگاهی بخشی به جامعه تداوم یابد.

وی بیان کرد: بخش مهم و قابل توجهی از پاسداری از حقوق مردم، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و بیان دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در چند دهه اخیر، مرهون خدمات ارزشمند و تلاش‌های صادقانه خبرنگارانی است که با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای در آگاهی بخشی و روشنگری جامعه ایفای نقش می‌کنند.

استاندار همدان با گرامی‌داشت یاد و خاطره مرحوم مهدی کاشی از فعالان متعهد عرصه رسانه‌، از همراهی و تعامل سازنده خبرنگاران استان در انعکاس دقیق اخبار و همکاری و تعامل خوب با کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا و همکاری خوب در دیگر رویدادهای مهم که موجب تنویر افکار عمومی شد، قدردانی کرد.

شاهرخی با تبریک این مناسبت میمون از یکایک فعالان این عرصه قدردانی و ابراز امیدواری کرد با همکاری‌های ارزنده اصحاب رسانه بتوانیم گام‌های مؤثری در ارتقای نظام جمهوری اسلامی و خدمت رسانی بیشتر به مردم استان برداریم.

۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) در تقویم رسمی کشورمان به عنوان روز خبرنگار ثبت شده‌است. ​

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها