موج
کدخبر : ۳۴۰۵۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340579

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اصفهان خبر داد:

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اصفهان از افتتاح اولین مرکز نیکوکاری تخصصی مشاوره و آموزش خانواده در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا طاهری بیان کرد: دویست و هفتاد و پنجمین مرکز نیکوکاری به شکل تخصصی در زمینه مشاوره و آموزش خانواده در اصفهان افتتاح شد.

وی گفت: مراکز نیکوکاری با نظارت و راهبری این نهاد نقش مهمی در ارائه خدمات به نیازمندان و همچنین تعامل با خیران و نیکوکاران دارند.

طاهری افزود: این مرکز نیکوکاری که در آستانه عید امامت و ولایت به نام «امیر المومنین علی ولی الله» مزین شده است، پنجاه و پنجمین مرکز نیکوکاری افتتاح شده از ابتدای امسال تاکنون در استان اصفهان است و به شکل تخصصی به ارائه خدمات مشاوره و آموزش خانواده خواهد پرداخت.

وی تمرکز این مرکز نیکوکاری را بر ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان و نیازمندان اعلام کرد و گفت: ارائه خدمات مشاوره، برگزاری دوره های آموزشی، برپایی اردوهای فرهنگی و زیارتی و پاسخگویی به مسائل و شبهات دینی از جمله مهمترین خدمات این مرکز است.

طاهری با تاکید بر اینکه مراکز نیکوکاری از ظرفیت های بالایی برای ارائه کمک به نیازمندان و همچنین جذب مشارکت خیران بهره مند هستند، خاطرنشان ساخت: در چهار ماهه نخست امسال بیش از ۴۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در سراسر استان توسط این مراکز جمع آوری و به نیازمندان مناطق تحت پوشش آنها اهدا شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اصفهان ساختار مردمی و محله محور را از ویژگی های مهم این مراکز برشمرد و گفت: در کنار مراکز محلی و منطقه ای تعدادی از مراکز نیکوکاری نیز در زمینه های تخصصی مانند بهداشت و درمان، مشاوره، آموزش و اشتغال در حال فعالیت هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها