موج
کدخبر : ۳۴۰۵۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340534

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه خطاب به استاندار،

بهرام فاضلی با ابراز عذرخواهی نسبت به خطاهای احتمالی اصحاب رسانه و خبرنگاران استان نسبت به مسئولان کرمانشاه، گفت: آقای استاندار من از شما خواهش می کنم که نسبت به رسانه های کرمانشاه مهربانتر باشید و مانع از ادامه شکایت از این بزرگواران باشید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه های کرمانشاه و گرامیداشت روز خبرنگار ضمن تبریک این ایام به اصحاب قلم و رسانه کرمانشاه، ابراز داشت: خبرنگاران به عنوان دیدبانان جامعه وظیفه خطیری در تعامل دو سویه بین مردم و مسئولان دارند.

فاضلی با تاکید بر اینکه ایام بحرانی کرونا می بایست به عنوان تلنگری مهم در مهربانی بیشتر را در نگاه تک تک ما ایجاد کند، خاطرنشان ساخت: قطعا نگاه مؤمنانه و مهربانانه تر می توان بیان معایب را نیز شیرین تر کند.

وی رسالت اصلی خبرنگار و رسانه را بیان واقعیات عنوان کرد و افزود: وجود این نکته مهم می طلبد که مسئولان استان در تعامل با این اقشار فرهیخته مهربانتر بوده و به مصداق فرموده امیرالمومنین، مسئول اسلامی بوده و "با مردم و برای مردم باشند".

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه سپس خطاب به استاندار کرمانشاه گفت: اصحاب هنر، فرهنگ و رسانه به یقین جزء مشاغل سخت هستند و این مهم می طلبد که با نگاه نقدپذیرانه تری به حرفه و رسالت آنها از سوی مسئولان تجهیزات شد.

فاضلی تأکید کرد: من در سمت مدیریت ارشاد استان به شخصه از سو تفاهمهای احتمالی  پوزش می طلبم و از شما خواهش می کنم که این روند اشتباه شکایت از رسانه های کرمانشاه را از بین ببرید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها