موج
کدخبر : ۳۴۰۴۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340419

مدیرکل کمیته امداد اصفهان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد اصفهان از توزیع غذای گرم در بین مددجویان از قربان تا غدیر با اجرای مرحله دوم رزمایش ایران همدل در کمیته امداد استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر کمک مومنانه ، همدلی و مواسات با نیازمندان، مرحله دوم رزمایش ایران همدل در کمیته امداد استان اصفهان به منظور تهیه و توزیع غذای گرم و بسته های غذایی در بین مددجویان در فاصله دو عید قربان و غدیر آغاز شده است.

وی افزود: مرحله دوم این رزمایش پس از عید غدیر و تا پایان ایام عزای سرور و سالار شهیدان و با اجرای برنامه اطعام حسینی و توزیع بسته های غذایی، ادامه خواهد یافت و به همت نیکوکاران، خیران، نهادها و بنیادهای انقلابی خانوارهای نیازمند تحت پوشش کمیته امداد از کمک های معیشتی بهره مند خواهند شد.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به اقدامات این نهاد در زمینه جمع آوری نذورات مردم در عید سعید قربان امسال، خاطرنشان ساخت: با وجود شرایط سخت اقتصادی مشارکت مردم در این زمینه چشمگیر و قابل تقدیر بود که این نشان از توجه ویژه و آگاهی اقشار توانمند و خیران اصفهانی به مسئولیت خود نسبت به نیازمندان و مددجویان دارد.

این مقام مسئول با دعوت از عموم مردم برای پیوستن به مرحله دوم این رزمایش، گفت: کمیته امداد استان اصفهان واسطه خیر و مورد اعتماد خیران، نیکوکاران، فعالان عرصه خیر و احسان است و کمک های مردمی را بر اساس نیتشان در سریعترین زمان ممکن به جامعه تحت پوشش خود که شامل ایتام، فرزندان نیازمند، زنان سرپرست خانوار، بیماران خاص، صعب العلاج، زمینگیر و از کارافتاده و همچنین سالمندان نیازمند است، توزیع خواهد کرد.

زارع روش های غیرحضوری پرداخت صدقه و سایر کمک های مردمی را در شرایط شیوع کرونا در اولویت اعلام کرد و گفت: شماره گیری کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷*، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷، مراجعه به وبگاه emdad.ir و همچنین واریز مستقیم به شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، در دسترسترین این راه هاست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها