موج
کدخبر : ۳۳۹۹۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339948

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم:

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قم گفت: شهروندان باید در آستانه ورود به قرن جدید به نقاط مشترک با هدف مطالبه گری برای داشتن شهر هوشمند برسند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی کلانترزاده با اشاره به اینکه بیش از 60 درصد از وظایف مدیریت شهری برای شهروندان ناشناخته است، اظهار کرد: این مجموعه 372 وظیفه مهم در اداره شهر و خدمت رسانی به شهروندان دارد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم افزود: شهروندان شهر یاوران هستند و ما خادمان آن‌ها به شمار می‌رویم، به‌طور کلی خدمت کردن در قم با توجه به میزبانی از بیش از ۲۰ میلیون نفر زائر و وجود ظرفیت‌های مهمی چون حرم مطهر، مسجد جمکران و حوزه‌های علمیه، کاری سخت و البته بسیار ارزشمند است.

وی ابراز کرد: یکی از طرح‌های مهم برای تحقق این نقاط مشترک و آشنایی شهروندان با وظایف مهم مدیریت شهری، برگزاری جشنواره رسانه‌ای شهرما توسط اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم است که فراخوان آن از مردادماه اعلام‌شده و شهروندان تا پایان شهریور در جهت ارسال آثار فرصت دارند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با تأکید بر اینکه در این جشنواره ۱۳ موضوع اصلی و ۴۳ مسئله شهری ویژه اصحاب هنر و رسانه مطرح‌ شده تا هنرمندان و علاقه‌مندان، اتفاقات خوبی را رقم بزنند، یادآور شد: این آثار پس از یک ماه ارزیابی و در آبان ماه همزمان با سالروز ورود حضرت فاطمه معصومه(س) به قم، این جشنواره به کار خود پایان می‌دهد.

کلانترزاده عنوان کرد: از موضوعات بخش اصلی نخستین جشنواره رسانه‌ای شهر ما، حکمرانی و پارلمان شهری ویژه اقتصاد شهری و مدیریت هماهنگ شهری و همچنین هویت و کالبد شهر قم با موضوعاتی چون طرح تفصیلی، بازآفرینی شهری، سیما و منظر و هویت تاریخی شهر قم است.

وی ادامه داد: برنامه‌محوری در جهت ارتقای کیفیت زندگی یکی دیگر از موضوعات جشنواره است که به دورنگار ۱۴۱۴ شهر قم، قوانین مدیریت شهری و اهمیت ارتقای دانش در حیطه مدیریت شهری توجه دارد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با بیان اینکه هدایایی ارزنده برای سه نفر در هر رشته در نظر گرفته‌شده است و شهروندان پویا در بخش‌های ویژه با رتبه‌های برتر انتخاب می‌شوند، اظهار داشت: موضوعات در سایت بارگذاری شده و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی جشنواره رسانه به نشانی WWW.Qom.ir/mfs آثارشان را ارسال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها