موج
کدخبر : ۳۳۹۷۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339732

حمیدلطف‌اللهیان:

شهردار اردبیل گفت: شهر اردبیل دارای طرح جامع ترافیک است و طرحهای توسعه حمل و نقل عمومی صرفا در شهرهایی قابل اجرا است که دارای طرح جامع ترافیک باشند که خوشبختانه اردبیل این زیرساخت را دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حمیدلطف‌اللهیان شهردار اردبیل گفت: شهر اردبیل دارای طرح جامع ترافیک است و طرحهای توسعه حمل و نقل عمومی صرفا در شهرهایی قابل اجرا است که دارای طرح جامع ترافیک باشند که خوشبختانه  اردبیل این زیرساخت را دارد.

وی بیان کرد: اینکه تراموا در کدام نقطه از شهر اجرا شود تا در توسعه حمل ونقل عمومی و کاهش ترافیک موثر  واقع شود در کمیسیون های مختلف شورای شهر از جمله کمیسیون‌ترافیک، عمران، شهرسازی مطرح شده که امیدوارم بعد از تهیه پیش نویس این تفاهم نامه عملیات اجرایی آن شروع شود.

شهردار اردبیل نیز در این جلسه در پیگیری تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی شهر اردبیل گفت: پیش نویس عقد تفاهم‌نامه با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در حال بررسی و نوشتن است تا این تفاهم نامه در دوبخش پروژه های عمرانی شهری و توسعه حمل و نقل عمومی منعقد شود.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: پروژه تراموا با توجه به اینکه یکسری استاندارها، کریدورها و خطوط لازم‌ و اقدامات فنی دارد باید به صورت اصولی، علمی و دقیق بررسی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها