موج
کدخبر : ۳۳۹۷۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339714

کامران گردان:

رئیس شورای شهر همدان با اشاره به سایت‌موزه میدان امام (ره)، از شهرداری خواست تا در این زمینه موانع پیشروی پروژه را شفاف کنند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، کامران گردان، رئیس شورای شهر همدان شهرداری همدان با اشاره به پروژه  سایت‌موزه میدان امام (ره)، عنوان کرد: شهرداری همدان باید در زمینه این پروژه شهری، شفاف‌سازی کند و تمامی مسائل به صورت روشن، مطرح شود.

 

باید پروژه سایت‌موزه پیاده‌راه امام خمینی (ره) را هر چه سریع‌تر تعیین‌تکلیف کند

کامران گردان گفت: چندی پیش شاهد گفت‌وگوی رسانه‌ای مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان در حوزه گلایه‌مندی مردم برای عدم اتمام سایت‌موزه پیاده‌راه امام خمینی (ه) بودیم که علت عدم اجرای این طرح، عدم تزریق اعتبار اعلام شد که نامعقول به‌نظر می‌رسد و در این بین، گویا شهرداری همدان پاسخگو نبوده که این امر، زیبنده مدیریت‌شهری نیست.

وی با تأکید بر اینکه اجرای طرح سایت‎موزه پیاده‌راه امام (ره) شهر همدان نباید زمان‌بر باشد و بودجه سال ۹۹ شهرداری همدان هم یک هزار میلیارد تومان تعریف شده است، عنوان کرد: در راستای تزریق اعتبار از سوی شهرداری مشکلی وجود ندارد؛ بلکه موانع این سایت‌موزه به تعاملات بین‌دستگاهی بازمی‌گردد.

گردان بیان کرد: شهرداری همدان در زمینه این پروژه شهری که در مرکزی‌ترین نقطه شهر واقع شده و تنها ۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، قطعاً با مشکل مواجه نخواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه اسکای مال، گفت: ضرورت دارد وظایفی که در کمیسیون ماده ۵ برای شهرداری به‌هنگام صدور پروانه مشخص شده، اجرایی شود.

رئیس شورای شهر همدان افزود: در حال حاضر تجهیز کارگاه این پروژه بزرگ سرمایه‌گذاری انجام گرفته که دارای مجوز از سوی شورای هماهنگی ترافیک استان است.

گردان با توجه به اینکه صورتجلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با محوریت دادگستری در راستای تسریع در اجرای پروژه و با هدف اشتغالزایی و کارآفرینی است، ابراز امیدواری کرد: با رعایت مرّ قانون، این پروژه بزرگ به ثمر برسد و برندی برای شهر همدان در منطقه غرب کشور باشد و از سوی دیگر در حین اجرا و پس از انجام مراحل ساخت، اشتغالزایی بسیاری از شهروندان همدانی را رقم بزند.

وی از دعوت رئیس نظام مهندسی استان، سرمایه‌گذار و مشاور پروژه پیچ زندان در صحن آینده شورای شهر همدان به‌منظور تعیین‌تکلیف نهایی این پروژه خبر داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها