موج
کدخبر : ۳۳۹۴۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339481

با هدف حفاظت از میراث طبیعی و احیای میراث ناملموس قشم برگزار می شود؛

مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت: با هدف حفاظت از میراث طبیعی و احیای میراث ناملموس قشم مسابقه عکاسی از مظاهر و نمادهای ژئوپارک برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علیرضا امری کاظمی مدیر ژئوپارک جهانی قشم گفت:  با هدف حفاظت از میراث طبیعی و احیای میراث ناملموس قشم و به مناسبت روز جهانی عکاسی، مسابقه عکاسی از مظاهر و نمادهای ژئوپارک برگزار می‌شود.

وی افزود: موضوع این مسابقه  گنجینه‌های تاریخی و طبیعی قشم  است که با هدف معرفی جاذبه‌های تاریخی و زمین شناسی جزیره قشم انتخاب شده است.

وی ادامه داد: جلب توجه همگانی به اهمیت حفاظت از میراث طبیعی و  احیای میراث ناملموس قشم با تمرکز به محدوده ژئوپارک جهانی قشم از دیگر اهداف این برنامه است.

مدیر ژئوپارک جهانی قشم تصریح کرد: «حیات وحش»، «تنوع گیاهی»، «چشم اندازهای طبیعت»، «جاذبه های زمین شناختی و آثار تاریخی» و «میراث ناملموس» جزیره محورهای این مسابقه هستند.

امری کاظمی تاکید کرد: رعایت اصول اولیه عکاسی و داشتن کیفیت مطلوب برای ورود عکس ها به فرآیند داوری ضروری است.

وی ادامه داد: هنرمندان  و علاقه‌مندان به عکاسی می‌توانند حداکثر پنج قطعه عکس به ایمیل qeshmgeopark۲۰۰۸@gmail.com ارسال کنند.

به گفته وی مهلت ارسال آثاربرای شرکت در این مسابقه پایان مردادماه ۹۹ است و به ۶ نفر برگزیده جوایز نقدی از طرف مدیریت ژئوپارک جهانی قشم اهداء خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها