موج
کدخبر : ۳۳۹۴۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339412

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه:

محسن رخصی گفت: علاوه بر آماده‌سازی چندین قربانگاه در کرمانشاه با مشارکت خیران، امسال برای پیشگیری از شیوع کرونا چهار مسیر و درگاه الکترونیکی نیز برای دریافت نذورات نقدی درنظر گرفته‌شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه در خصوص نحوه جمع‌آوری نذورات عید قربان در کرمانشاه، ابراز داشت: مرحله دوم رزمایش ملی " همدلی برای ایران همدل " از عید سعید قربان آغاز و تا عید سعید غدیر خم ادامه خواهد داشت، چهار درگاه الکترونیکی در عید سعید قربان آماده دریافت نذورات نقدی خیران نیک‌اندیش هستند.

وی با تأکید بر اینکه در روز عید قربان پایگاه‌های کمیته امداد استان کرمانشاه در سطح شهرستان‌ها آماده دریافت نذورات و قربانی‌های مردم هستند، تصریح کرد: مراجعه به سایت emdad.ir، شماره‌گیری کد #۸۸۷۷* از طریق تلفن‌های همراه، تماس با شماره ۰۹۶۸۸۷ و واریز وجوه نقدی به شماره‌حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ از مسیرهای الکترونیکی پرداخت نذورات عید قربان است.

رخصی بابیان این مطلب که تمامی نذورات نقدی خیران به گوشت قربانی تبدیل و به دست نیازمندان می‌رسد، خاطرنشان ساخت: در عید سعید قربان سال ۹۸ نیز کرمانشاهیان خیر ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان نذورات و قربانی به نیازمندان اهدا کردند و امیدواریم این میزان نذورات امسال به بیش از ۱۰ میلیارد تومان برسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها