موج
کدخبر : ۳۳۹۲۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339215

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم آخرین وضعیت اجرای طرح اقدام ملی مسکن در قم را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حسن صبوری در گفت‌وگویی آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن استان قم را مدنظر قرار داده و اظهار کرد: چهار هزار واحد برای ساخت اقدام ملی در مرحله اول استان قم از سوی وزارت راه و شهرسازی پیش‌بینی شده و تاییده اولیه دو هزار و 155 نفر نیز انجام شده است.

وی اضافه کرد: از این تعداد، یک هزار و ۸۷۵ نفر در شهر قم با ارسال پیامک به بنیاد مسکن استان مراجعه کرده و پس از بررسی یک هزار و ۵۰۰ نفر از آن‌ها تایید نهایی شده‌اند.

وی ادامه داد: از مجموع یک هزار و ۵۰۰ نفر تایید شده نهایی، برای ۶۲۴ نفر افتتاح حساب انجام‌شده است و این دسته از افراد پس از دریافت پیامک افتتاح حساب باید ۶۰۰ میلیون ریال واریز نمایند.

به گفته صبوری، بر اساس مصوبه شورای تامین مسکن متقاضیان ۲ هفته کاری فرصت دارند مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال و پس از گذشت یک ماه مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال باقیمانده را واریز نمایند.

وی با اشاره به این‌که تاکنون ۸۵ نفر نسبت به واریز وجه اقدام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: سرعت و پیشرفت پروژه به واریز وجه متقاضیان بستگی دارد و چنانچه افراد تا ۲ هفته کاری نسبت به واریز وجه اقدام نکنند طبق دستورالعمل طرح اقدام ملی مسکن، حذف می‌شوند.

وی در خصوص وضعیت معترضین به نتایج مرحله اول(پردیسان/ قم)، بیان کرد: پالایش این دسته از افراد به‌زودی انجام خواهد شد و بابت ادامه حضورشان در این طرح در صورت احراز صلاحیت و تایید، نگران نباشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها