موج
کدخبر : ۳۳۹۱۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339195

اکبر بهنامجو:

استاندار اردبیل گفت: تا اطلاع ثانوی پرداخت پول نقد در سطح استان اردبیل ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر بهنامجو استاندار اردبیل از ممنوعیت پرداخت پول نقد در سطح استان اردبیل خبرداد گفت: پول نقد  بعنوان یکی از مهم‌ترین عوامل انتقال ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی در این استان ممنوع است.

وی ادامه داد: بر این اساس پرداخت پول نقد در بانک‌ها، مراکز خرید ، تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها به جز در شرایط خاص و استثنایی ممنوع شده است.
وی بیان کرد: علاوه براین نامه‌هایی هم که بین دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان رد و بدل می‌شود باید از طریق شبکه دولت و یا فاکس انجام شود.
استاندار اردبیل با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی در اماکن عمومی ، بانک‌ها ، پاساژها، مطب‌ها و دستگاه‌های اجرایی گفت: همه مردم باید بدانند که نهادینه کردن فرهنگ رعایت فاصله اجتماعی در سیر نزولی کرونا در استان تاثیرگذار است.
وی همچنین بر کنترل فاصله اجتماعی با تنظیم ساعات کاری در فواصل صبح و عصر توسط مدیران بانک‌ها تاکید کرد و افزود: لازم است در این برهه از زمان که شیوع کرونا در استان  شدت گرفته بانک‌ها با اتخاذ تدابیری بدون کاسته شدن از خدمات در کنترل مراجعان و توزیع زمانی فعالیت کارکنان اقدام کنند.
بهنامجو اظهارداشت: بانک‌ها با استقرار دستگاه نوبت‌دهی پدالی، گذاشتن موانع فیزیکی در بین صندلی‌ها ، استفاده از مواد ضدعفونی کننده و جلوگیری از انباشت جمعیت در داخل شعب در راستای کاهش شیوع کرونا گام بردارند.
استاندار اردبیل همچنین با اشاره به انجام بازرسی‌ها از دستگاه‌های اجرایی استان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی خواستار بررسی نحوه رعایت این ضوابط و فاصله اجتماعی در مطب‌های پزشکان، موسسات خدماتی و تجاری شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها