موج
کدخبر : ۳۳۹۰۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339094

مدیر سینماهای مؤسسه بهمن سبز همدان؛

مدیر سینماهای مؤسسه بهمن سبز همدان با اشاره به بازگشایی سینماها، گفت: سینماها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،سعید شرفی، مدیر سینماهای مؤسسه بهمن سبز همدان با اشاره به اینکه سینماها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی فعالیت می‌کنند، اعلام کرد: سینماهای همدان از امروز -شنبه چهارم مردادماه- بازگشایی می‌شوند.

سعید شرفی اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص استان همدان در ایام شیوع کرونا، سینماها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی فعالیت می‌کنند.

وی درباره استقبال همدانی‌ها در روزهای کرونایی از سینما گفت: در این ایام استقبال شهروندان از سینماها ضعیف بوده است، از طرف دیگر مردم حق دارند و باید نسبت به سلامت خود هوشیار باشند.
 
شرفی در رابطه با فیلم‌های روی پرده سینماهای همدان هم گفت: دو فیلم «زن‌ها فرشته‌اند ۲» و «خوب، بد، جلف ۲» در دو سینمای قدس و فلسطین همدان در حال اکران هستند.

مدیر سینماهای مؤسسه بهمن سبز همدان درباره شیوه خرید بلیط سینما توسط شهروندان همدانی بیان کرد: در این روزها استقبال از خرید آنلاین بیشتر از حضوری است و حدود ۷۰ درصد بلیط سینماهای همدان به این شیوه به فروش می‌رسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها