موج
کدخبر : ۳۳۸۷۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338758

حسن خانجانی مطرح کرد:

دادستان عمومی و انقلاب استان همدان با اشاره به نقش اشتغال در کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: عصرطلایی هگمتانه در راستای توازن اقتصادی و فرهنگی همدان خواهد بود.

 

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حسن خانجانی، دادستان عمومی و انقلاب استان همدان در بازدید از مجموعه عصر طلایی هگمتانه همدان، با اشاره به نقش اشتغال در کاهش آسیب های اجتماعی، عنوان کرد: این مجموعه با ایجاد شهر سفال، مبل، چرم و فرش می تواند منجر به اشتغال بسیاری از جوانان استان شود.

وی با بیان اینکه وقتی پیش از آغاز یک کار بزرگ خوب مطالعه شود نتیجه آن نیز مطلوب خواهد بود، افزود: مجموعه عصر طلایی هگمتانه توانسته با مطالعات و نیازسنجی های دقیق خود که قبل از آغاز پروژه انجام داده است، به جانمایی مناسبی در شهر دست یابد که این امر سبب توازن فرهنگی و اقتصادی بیشتری در سطح شهر خواهد بود.

جانجانی گفت: ورودی هر شهر چشم اندازی از فرهنگ و تمدن آن شهر را برای مسافران ترسیم می کند و اگر اتفاق فاخری در ورودی شهر رقم خورده باشد این امر ملموس تر هر مسافری را به خود جذب می کند.

وی با تأکید بر اینکه سرمایه گذاران در بخش های تولید با سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل می پوشانند، ادامه داد: در شرایط کنونی کشور حمایت از سرمایه گذار و رفع مشکلات آنها می تواند امید و نشاط را به جامعه بازگرداند.

دادستان عمومی و انقلاب استان همدان خاطرنشان کرد: در سال «جهش تولید» باید بیشتر بکوشیم تا هر فرد در جایگاه خود بتواند در این عرصه نقش خود را به خوبی ایفا کند که نتیجه آن افزایش تولید و اشتغال جوانان خواهد بود.

وی با بیان اینکه دستور رئیس قوه قضائیه ورود برای حمایت از سرمایه گذار و رفع موانع پیش روی آنهاست و دستگاه قضا با تمام توان به سرمایه گذاران بخش های تولید کمک خواهد کرد، گفت: حمایت از سرمایه گذار در زمینه تولید موجب اشتغال خواهد شد و اشتغال عاملی برای کاهش جرم و فساد در جامعه است.

خانجانی با بیان اینکه برای پیشگیری از وقوع جرم باید زمینه وقوع جرم از بین برود، مطرح کرد: بیکاری فسادآور است و قطعاً تولید و حمایت از آن با ایجاد اشتغال و درآمد باعث کاهش فساد خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: باید مشوق هایی در بخش دولتی و عمومی ایجاد شود که سرمایه گذار بتواند مجتمع های تولیدی و خدماتی را راه اندازی کند که نتیجه آن از بین رفتن حجم عظیمی از معضلات جامعه خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها