موج
کدخبر : ۳۳۸۴۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338416

مدیر عامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه:

سجاد سلیمانی با تاکید بر اینکه ازورود مسافران بدون ماسک به اتوبوس و تاکسی ها جلوگیری می‌شود، از شهروندان خواست که برای حفظ سلامت عمومی جامعه در زمان سفر و حضور در اتوبوس و تاکسی‌ها از ماسک استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرعامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه تاکید کرد: با توجه به استفاده و استقبال شهروندان از ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری و امکان سرایت ویروس کرونا در ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری، از فردا استفاده اجباری از ماسک در ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی اجرایی می‌شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه رعایت نکردن فاصله اجتماعی در اتوبوس‌ها و تاکسی ها و عدم استفاده از ماسک توسط معدود افرادی که این ویروس را جدی نمی‌گیرند ، می‌تواند افراد و خانواده‌های بسیاری را درگیر بیماری کند،گفت:شهروندان باید برای حفظ سلامت خود و اطرافیان  پروتکل‌های بهداشتی در حوزه حمل ونقل عمومی را رعایت نمایند.

سلیمانی با اشاره به اینکه این روزها شاهد گستردگی مجدد کرونا در کشور به ویژه در شهر کرمانشاه هستیم، از شهروندان درخواست کرد: به هنگام سوار شدن در اتوبوس‌ و تاکسی ها حتما از ماسک استفاده کنند.

مدیر عامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه در ادامه بیان داشت: با وجود این که در روزهای گذشته نیز استفاده از ماسک در  ناوگان حمل ونقل عمومی را الزامی و تاکید کرده ایم ،اما ضمن تشکراز شهروندانی که با زدن ماسک در اتوبوس و رعایت حقوق دیگر مسافران، امکان انتقال ویروس کرونا را به حداقل می‌رسانند، با توجه به دستورالعمل های صادره ، از پذیرش مسافران بدون ماسک در ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی با احترام به حقوق شهروندی معذور هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها