موج
کدخبر : ۳۳۸۳۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338346

استاندار قم:

استاندار قم گفت: دبیران باید ضمن مجهز شدن به زیرساخت‌های سخت افزاری، مهارت‌های لازم در راستای ارائه آموزش غیرحضوری را کسب کنند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان قم که در سالن کرامت استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه در دوران کرونا غنی سازی اوقات فراغت و اثربخشی برنامه‌های آموزشی و پرورشی اهمیت بسیاری دارد، اظهار کرد: باید اعمال نظارت‌های لازم از سوی آموزش و پرورش استان با جدیت دنبال شود.

استاندر قم با اشاره به شرایط خاص جهان در مواجهه با کرونا اظهار داشت: امروز کنترل این بیماری در اولویت برنامه های دولت هاست.

سرمست با بیان این‌که در چنین فضایی اعمال محدودیت ها در حوزه های گوناگون در دستور کار است، افزود: در وزارت آموزش و پرورش نیز ارائه آموزش ها به صورت غیرحضوری و کاهش مراجعات دانش آموزان از بهار امسال مورد توجه قرار گرفته است.

وی طرح های آموزش و پرورش را در اولویت مدیریت استان قم برشمرد و گفت: دولت نیز اهتمام ویژه ای به برقراری امر آموزش در شرایط کرونا داشته و بسترهای لازم در راستای محقق شدن آن را نیز فراهم کرده است.

سرمست در بخش دیگری از سخنان خود تصمیم سازی در جلسات کمیته های کارشناسی پیش از بررسی طرح ها در جلسه‌های ستادی را ضروری دانست و تصریح کرد: در صورتی که تصمیمات مبنای کارشناسی داشته باشند، می توانیم در حضور رسانه ها و مردم پاسخگو باشیم.

در این جلسه در خصوص شهریه مهدهای کودک زیرمجموعه آموزش و پرورش استان قم تصمیم گیری شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها