موج
کدخبر : ۳۳۸۲۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338239

کیانوش عارفی خبر داد؛

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: تا روز سه شنبه روند دمایی افزایشی خواهد بود و طی روز سه شنبه این افزایش دما در مناطق شرقی محسوس ترخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، با اشاره به اینکه طی روز جاری در برخی نقاط استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود، گفت: طی ساعات صبح تا ظهر در سواحل دریای عمان و شرق تنگه هرمز و همچنین جزایر خلیج فارس با شدت گرفتن بادهای جنوب شرقی دریا نسبتا مواج خواهد شد که توصیه می شود شناورهای سبک از تردد دریایی خودداری کنند.

وی افزود: همچنین در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات رشد ابر خواهیم داشت که وقوع رگبار پراکنده باران دور از انتظار نخواهد بود.

کیانوش عارفی اضافه کرد: طی روزهای دوشنبه و سه شنبه  با تشدید سرعت وزش باد در جنوب شرق کشور، در مناطق شرقی استان احتمال خیزش گرد وخاک پیش بینی می شود.

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان در پایان ادامه داد: از لحاظ دمایی تا روز سه شنبه روند دمایی افزایشی خواهد بود و طی روز سه شنبه  این افزایش دما در مناطق شرقی محسوس ترخواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها