موج
کدخبر : ۳۳۸۱۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338129

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان خبر داد:

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: سند مرکز کارآفرینی و کسب‌و‌کار بانوان و خانواده اتاق بازرگانی اصفهان رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مسعود گلشیرازی درخصوص ثمرات مرکز کارآفرینی و کسب‌وکار بانوان و خانواده اتاق بازرگانی در آینده تصریح کرد: این مرکز به یقین، زمینه‌ساز حرکت و پویایی هدفمند اقتصادی و فرهنگ‌سازی برای افزایش تولید، صادرات کالا و خدمات خواهد بود.

وی افزود: هدف این مرکز با تمرکز بر سرمایه‌های انسانی، اجتماعی و فرهنگی به‌عنوان دیباچه سرمایه اقتصادی (ارزش‌آفرینی، ثروت‌آفرینی و کارآفرینی) ایجاد زیست‌بوم کامروا برای بانوان و خانواده اتاق و ارتقای سطح شکوفایی، کامیابی، احساس رضایت و پیشرفت فردی، بهبود کیفیت زندگی اقتصادی، خانوادگی و اجتماعی بانوان استان است.

 رئیس شورای راهبردی، مرکز کارآفرینی و کسب کار بانوان و خانواده اتاق بازرگانی گفت: ماموریت این مرکز، شناسایی، بسترسازی، توانمندسازی و شبکه‌سازی بانوان کارآفرین و یا مستعد کارآفرینی و پیشرفت و توسعه زیست‌بوم کسب‌و‌کار در راستای خلق ارزش خانواده کارآفرین است.

فرشته امینی افزود: اعضای زیست‌بوم کسب‌وکار بانوان شامل: بانوان عضو اتاق بازرگانی با تمرکز بر SMEبنگاه‌های کوچک و متوسط (به‌علت چابکی، توانمندی، علاقه‌مندی و آمادگی)، بانوان کارآفرین و یا فعال و یا شاغل در سازمان‌ها و بنگاه‌های زیست‌بوم کسب‌وکار، بانوان مستعد کارآفرینی و خانواده آنان (فرزندان، همسر، پدر و مادر) و همسران اعضای اتاق بازرگانی در نظر گرفته شده‌اند.

وی تصریح کرد: درواقع، برای بانوان به‌عنوان نیروی مؤثر تمدن ساز و جامعه ساز در تحقق رشد اقتصادی پیوسته، باثبات و پرشتاب، برنامه‌ریزی متنوعی شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها