موج
کدخبر : ۳۳۷۹۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337950

برای دومین روز متوالی،

کیفیت هوای اصفهان امروز با میانگین 117 برای دومین روز متوالی گروه های حساس در شرایط ناسالم قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، وضعیت کیفی هوای اصفهان امروز بیست و ششم تیرماه برای دومین روز متوالی با میانگین ۱۱۷ برای گروه های حساس در وضعیت ناسالم ثبت شده است.

شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌های پایش دائم میدان احمدآباد روی عدد ۱۱۲، خیابان استانداری روی عدد ۱۲۱، بزرگراه خرازی روی عدد ۱۵۵، خیابان پروین روی عدد ۱۳۰ و خیابان رودکی روی عدد ۱۰۶ گزارش می‌شود.

همچنین کیفیت هوا در کاشان با میانگین ۸۰، شاهین شهر با میانگین ۹۲ و مبارکه با میانگین ۷۵ در وضعیت سالم و در خمینی شهر و نجف آباد به ترتیب با میانگین ۱۱۷ و ۱۱۹ برای گروه‌های حساس ناسالم است است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.

به گزارش موج؛ بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان پدیده گرد و خاک تا 2 روز آینده در مناطق شمالی، شرقی و مرکزی استان اصفهان ادامه دارد به همین جهت به شهروندان به ویژه گروه‌های حساس مانند کودکان، سالمندان، بیماران قلبی، عروقی و ریوی توصیه می‌شود از تردد غیر ضروری در سطح شهر و حضور در فضای آزاد خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها