موج
کدخبر : ۳۳۷۹۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337906

مدیر موسسه خاتم خبرداد؛

مدیر موسسه خاتم با بیان اینکه در فضای کرونا ۱۰ نشست خانواده را به صورت آنلاین برگزار کردیم، گفت: طرح محدودیت زدایی از منطقه جمکران یکی از طرح‌های در دستورکار ما است که متاسفانه اتفاقات تلخی در این منطقه درحال رقم خوردن است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید محمد حسین چاوشیان در نشست خبری مشترک زنان خانواده و کارآفرینی با اصحاب رسانه استان قم، با اشاره به اینکه تاکید داریم از یک جامعه نخبه در حوزه خانواده استفاده کنیم، اظهار کرد: مرکز اصلی موسسه خاتم در استان قم است ولی خدمات ما در حوزه جغرافیایی خاصی جای نمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه هدف اصلی موسسه خاتم در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و ارتقای دانش خانواده است، عنوان کرد: آسیب‌های اجتماعی در هر منطقه‌ای به موضوع خاصی معطوف می‌شود که در کشورهای اروپایی به مواردی در حوزه پناهندگان خلاصه می‌شود.

مدیر موسسه خاتم با اشاره به اینکه سال گذشته بنیاد ازدواج ساده را در کشور سوییس راه‌اندازی کردیم، مطرح کرد: موسسه خاتم به همه نخبگان و فرهیختگانی که بخواهند در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی فعالیت کنند دست یاری دراز می‌کند.

وی از امضای تفاهم‌نامه همکاری با یکی از موسسات کشور آلمان یاد کرد و گفت: تفاهم‌نامه ما از ابتدای ماه آگوست با برگزاری کارگاه‌های آموزشی و جلسات خانواده آغاز خواهد شد.

چاوشیان با اشاره به اینکه مجموعه‌های مختلفی باید برای ارتقای منطقه جمکران بسیج شوند، تصریح کرد: تلاش ما بر این بوده است که با کمترین بودجه و امکانات اقدامات بسیار موثری را انجام دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها