موج
کدخبر : ۳۳۷۸۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337850

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از دستگیری اعضای باند 3 نفره قاچاقچیان مواد مخدر در نائین و کشف 200 کیلو انواع مواد مخدر در نائین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامحسین صفری با اشاره به کشف 200 کیلو مواد مخدر اظهار داشت: نیروهای رزمی یگان تکاوری استان اصفهان حین کنترل و رصد هوشمندانه در بیابان های اطراف ایست و بازرسی در شهرستان نائین به 3 نفر کولبر که به صورت پیاده در حال دور زدن ایست و بازرسی بودند مشکوک شده و به آنها دستور ایست دادند که متهمان با مشاهده ماموران اقدام به فرار کردند.

وی افزود: بلافاصله ماموران وارد عمل شده و در یک اقدام سریع و بهنگام متهمان را دستگیر و طی بازرسی از کوله های آنها 160 کیلو تریاک و 40 کیلو حشیش کشف کردند.

این مقام مسئول با اشاره به غیر بومی بودن متهمان گفت: سوداگران مرگ این مواد را از مرزهای شرقی کشور تهیه و با استفاده از راه های بیابانی و کویری قصد انتقال به مرکز کشور را داشتند که با هوشمندی و اشرافیت بالای ماموران یگان تکاوری در عملی کردن نقشه خود ناکام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان خاطر نشان کرد: اعضای این باند 3 نفره، پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها