موج
کدخبر : ۳۳۷۷۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337700

در هرمزگان؛

رییس کل دادگستری استان هرمزگان از راه اندازی شعب ویژه رسیدگی قضایی به تخلفات بهداشتی در زمینه کرونا خبرداد و گفت: پرونده‌ها به‌سرعت و خارج از نوبت در شعب ویژه، رسیدگی و مطابق قانون با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: مأموران نیروی انتظامی، بازرسان بهداشت و درمان، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاری‌ها در صورت مشاهده تخلفات از جمله برگزاری مراسمات عروسی و عزا و هرگونه تجمع غیرضروری و همچنین عدم رعایت موازین و نقص دستورالعمل‌های بهداشتی، موضوع را به دستگاه قضایی اعلام می کنند و این پرونده‌ها به‌سرعت و خارج از نوبت در شعب ویژه، رسیدگی و مطابق قانون با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.

وی یادآور شد: مردم نیز در صورت مشاهده هرگونه نقض و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نسبت به ارائه گزارش به نیروی انتظامی و مراجع ذی صلاح اقدام کنند تا با تشکیل پرونده برای متخلفان آنان را به دستگاه قضایی معرفی نمایند.

صالحی تأکید کرد: در همین راستا با هماهنگی رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های مختلف قضایی استان هرمزگان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، برپایی هرگونه تجمع غیرضروری ممنوع است و به شهروندان و خصوصاً خانواده‌های محترم توصیه می‌شود از حضور خود و فرزندانشان در چنین اجتماعاتی جداً خودداری نمایند تا از ابتلاء افراد بیشتری به این ویروس جلوگیری شود.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در خاتمه ابراز امیدواری کرد: شهروندان با توجه به نکات و تذکرات بهداشتی و همچنین پرهیز از تجمعات غیرضروری و اقدامات مخاطره‌آمیز، در جهت موفقیت تمهیدات اتخاذ شده از سوی متولیان امر بهداشت و درمان گام بردارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها