موج
کدخبر : ۳۳۷۴۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337415

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد؛

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: در محور مقابله با کرونا از ظرفیت های استان استفاده کردیم و تا حدود زیادی نیز موفق بودیم و این نشان می دهد هرگاه در مسائل وحدت رویه داشتیم و از توان خود استفاده کردیم موفق بوده ایم.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید جلیل میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان یزد که با حضور استاندار یزد و مدیران اجرایی استان یزد برگزار شد، اظهار داشت: دولت‌مردان در این شرایط اقتصادی، حداقل ادبیات و گفتمان خود در پاسخ‌گویی به مردم را اصلاح کنند.

وی تصریح کرد: اینکه به جای عذرخواهی از گرانی ها و پوزش خواستن از عدم نظارت صحیح جهت کنترل قیمت ها، فرافکنی کنیم و پاسخ مناسبی نیز به انتقاد مردم ندهیم، درست نیست.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با اشاره به این که بنا را بر حمایت و پشتیبانی از دولت جهت کمک به مردم گذاشته ایم، بیان داشت: در محور مقابله با کرونا از ظرفیت های استان استفاده کردیم و تا حدود زیادی نیز موفق بودیم و این نشان می دهد هرگاه در مسائل وحدت رویه داشتیم و از توان خود استفاده کردیم موفق بوده ایم.

وی با اشاره به ظرفیت های خوب استان یزد در بخش های مردمی و دولتی، گفت: همین تلاش و وحدت باید در بحث نظارت بر قیمت ها نیز پای کار بیاید و گرانی اجناسی که اکثراً نیز دلیل مشخصی ندارد کنترل شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها