موج
کدخبر : ۳۳۷۳۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337365

باحضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان؛

با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان از قهرمانان ورزشی شهرستان خمینی شهر تجلیل شد.

به گزارش خبر نگار خبرگزاری موج اصفهان، مدال آوران عرصه ورزش و قهرمانان برنامه عصر جدید با حضور سید محمد طباطبایی نژاد کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان تجلیل شدند.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان در تجلیل از قهرمانان ورزشی شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: تصمیم داریم جوانان خمینی شهری که باعث افتخارات کشورو استان وشهرستان در این شرایط سخت هستند برنامه درخوری برای آنان برگزار کنیم.

سید محمد طباطبایی نژاد اصفهان همچنین در بازدید از پروژه های ورزشی نیمه تمام شهرستان خمینی شهر که بیش از هفتاد درصد کار فیزیکی آنها پیش رفته است گفت: امیدواریم در سایه مشارکت عمومی و خیرین ورزشی شهرستان این پروژه های نیمه تمام به بهره برداری برسد.

وی از محل اعتبارات بیست وهفت صدم افزوده جهت اتمام خانه جوان ورزش شهرستان خبردادو گفت: در صدد هستیم تا پایان سال آینده این پروژه های نیمه تمام ورزشی را از اعتبارات استان و هماهنگی هایی که با فرمانداری شهرستان و امام جمعه انجام شد به بهره برداری برسانیم.

همچنین با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان در آیین افتتاح پروژه ورزشی شهرستان خمینی شهر، سالن ورزشی امام سجاد(ع) که در سال1394کلنگ خورد در زمینی بالغ بر 5000متر که زیر بنای سالن 1500متر است افتتاح شد.

لازم به ذکر است مبلغ تخصیص یافته به این پروژه ورزشی 2میلیارد تومان است که از صندوق قرض الحسنه امام سجاد(ع) و خیرین شهرستان تامین گردید.

سالن ورزشی امام سجاد(ع)چندمنظوره است که جهت استفاده جوانان علاقه مند به ورزش آماده و مورد بهره برداری است.

به گزارش موج؛ در این بازدید که سیزدهمین سفر شهرستانی بود از پروژه های ورزشی شهدای وازیچه، ورزشگاه شهدای محله اندان، و ورزشگاه شهر درچه بازدید به عمل آمد ومشکلات ورزشگاه های نام برده توسط مسئولان ورزشگاه بازگو و بررسی شد.

ورزش خمینی شهر

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها