موج
کدخبر : ۳۳۶۸۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336826

در جلسه رفع موانع تولید شیلات هرمزگان مطرح شد :

رییس اداره شیلات هرمزگان، با بیان اینکه شهرستان ابوموسی می تواند به خوبی از رونق اقتصادی و تولید با محوریت دادن فعالیت های شیلاتی بهره مند شود گفت: در صورت حمایت از فعالیت های شیلاتی این شهرستان ظرفیت خوبی برای رونق اقتصادی و اشتغال است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عبدالرسول دریایی رییس اداره شیلات هرمزگان،  با بیان اینکه شهرستان ابوموسی می تواند به خوبی از رونق اقتصادی و تولید با محوریت دادن فعالیت های شیلاتی بهره مند شود گفت: در صورت حمایت از فعالیت های شیلاتی این شهرستان ظرفیت خوبی برای رونق اقتصادی و اشتغال است.

وی با اشاره به اینکه مجتمع برودتی، سردخانه ای و کنسرو سازی  ابوموسی نباید بیش از این متوقف بماند گفت: حمایت از این صنایع توسط جامعه صیادی و بهره بردار می تواند رونق صید و صیادی در این شهرستان را فراهم سازد .

دریایی با تاکید بر تحویل گیری و تخلیه صید صیادان شهرستان ابوموسی در خود این شهرستان  خاطر نشان شد: این مهم علاوه بر کمک به فعال شدن مجتمع برودتی، سردخانه ای و کنسرو سازی شهرستان ابوموسی میتواند، باتوجه به نزدیک تر شدن محل تخلیه صید تا سردخانه در این شهرستان بدون شک شاهد ارتقای کیفیت محصولات صید شده نیز باشیم.

وی تصریح کرد: شیلات هرمزگان برای راه اندازی سردخانه ۲۳میلیارد و۸۰۰ میلیون ریال جهت راه اندازی تاسیسات برودتی و یخسازی اعتبار را جذب و هزینه کرده است.

گفتنی است برپایی جلسات مستمر رئیس شیلات شهرستان ابوموسی با سرمایه گذران، برگزاری جلسه رئیس ابوموسی با صیادان در راستای تحویل گیری و تخلیه صید و همچنین دیدار با فرماندار ابوموسی در راستای موارد مطروح  از مصوبات این جلسه بود.

آیا این خبر مفید بود؟

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها