موج
کدخبر : ۳۳۶۶۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336689

رییس مجمع نمایندگان استان یزد؛

رییس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: از مشکلات مهم حوزه وقف، راکد ماندن موقوفه ها طی سالیان گذشته، گرانی بیش از اندازه پذیره و مطالبات مالی اوقاف و کمبود نیروی انسانی در این اداره در شهرستان های تفت و میبد بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید جلیل میرمحمدی رییس مجمع نمایندگان استان یزد در ادامه پیگیری موقوفه های شهرستان های تفت و میبد و به جریان انداختن این ظرفیت راکد، با حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور دیدار و گفتگو کرد.

در پی این دیدار با سه درخواست اعزام تیم کارشناسی املاک و اقتصادی، انجام پروژه های مشارکتی اوقاف با دیگر ارگان های دولتی و بررسی ارتقاء تشکیلات اداری اداره اوقاف حوزه های انتخابیه موافقت شد.

گفتنی است پیش از این میرمحمدی در بازدیدهای خود از موقوفه های شهرستان های تفت و میبد و جلسات مختلفی که با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد و دیگر مسئولین ذی‌ربط در استان و شهرستان های تفت و میبد داشت، مسائل سه‌گانه ذکر شده را به صورت کارشناسی پیگیری کرده بود.

از مشکلات مهم حوزه وقف، راکد ماندن موقوفه ها طی سالیان گذشته، گرانی بیش از اندازه پذیره و مطالبات مالی اوقاف و کمبود نیروی انسانی در این اداره در شهرستان های تفت و میبد بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها