موج
کدخبر : ۳۳۶۵۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336570

کریم زارع خبر داد:

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان از همکاری 255 مرکز نیکوکاری با کمیته امداد و جذب بیش از 46 میلیارد تومان کمک مردمی در سه ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع گفت: ۲۵۵ مرکز نیکوکاری در سراسر استان و با نظارت این نهاد در حال ارائه خدمت به مددجویان و نیازمندان هستند و در سه ماهه نخست سال جاری۴۶ میلیارد و ۳۱۹ میلیون تومان مشارکت مردمی جذب و در بین مددجویان و نیازمندان توزیع کردند.

وی مراکز نیکوکاری را در زمینه جذب مشارکت‌های مردمی موفق ارزیابی کرد و توضیح داد: در سه ماهه نخست امسال، این مراکز موفق به جذب ۴۶ میلیارد و ۳۱۹ میلیون تومان کمک مردمی شدند که شش میلیارد و ۳۴۴ میلیون تومان آن نقد، ۳۹ میلیارد و ۱۸۸ میلیون تومان کالا و ۷۸۵ میلیون تومان آن نیز خدمات و تخفیفات مراکز درمانی و خدماتی است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان تاکید کرد: کمک های جمع آوری شده توسط مراکز نیکوکاری در محدوده فعالیت و توسط خود آنها به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر توزیع می شود.

وی ادامه داد: بیش از ۳۵ هزار و ۹۲۱ نیازمند اصفهانی در این مدت از کمک‌های جمع‌آوری‌شده این مراکز بهره‌مند شدند.

زارع در انتها با اشاره به ارتباط ۱۷ هزار و ۳۸۵ نیکوکار و خیر اصفهانی با این مراکز از عموم مردم اصفهان و فعالان عرصه خیر و احسان برای پیوستن به جمع مراکز نیکوکاری استان، دعوت کرد و گفت: ساختار مردمی، محله محور و مبتنی بر شناخت بی واسطه نیازمندان هر محله می تواند در زمینه حمایت و دستگیری از نیازمندان به ویژه افراد آبرومندی که به دلایلی موقتا دچار فقر شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها