موج
کدخبر : ۳۳۶۴۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336494

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: چنین تعاونی‌هایی می‌تواند زمینه‌ساز تحقق اقتصاد مقاومتی باشد، در صورتی که حمایت لازم از آن‌ها صورت گیرد، بسیاری از مشکلات اقتصادی رفع می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه جایگاه ویژه‌ای برای شرکت‌های تعاونی تعریف شده است ادامه داد: بر اساس این برنامه، باید ۷۰ درصد شرکت‌ها تا پایان برنامه یادشده در قالب تعاونی باشد، متاسفانه این اتفاق رخ نداده است.

این نماینده مجلس  بر ضرورت توسعه تعاونی‌ها در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: هر روستا یا منطقه‌ای نیازمند حداقل یک تعاونی قوی و تخصصی است که بتواند زمینه درآمد پایدار برای مردم آن منطقه را فراهم کند.

جوکار اظهار کرد: چنین تعاونی‌هایی می‌تواند زمینه‌ساز تحقق اقتصاد مقاومتی باشد، در صورتی که حمایت لازم از آن‌ها صورت گیرد، بسیاری از مشکلات اقتصادی رفع می‌شوند.

وی در ارتباط با درخواست اعضای شورای روستا و دهیار محمدآباد یزد نسبت به واگذاری و تعریف پهنه دامپروری در این منطقه گفت: باید بررسی‌های لازم صورت پذیرد و در بهترین مکان این پهنه تعریف و جانمایی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها