موج
کدخبر : ۳۳۶۴۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336450

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان بیان داشت: مصرف بهینه گاز در کاهش هزینه و افزایش سرمایه ها موثر است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مصطفی علوی در بازدید یک روزه از شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با مصرف بهینه گاز به حفظ محیط زیست، اقتصاد خانواده و ارزشمندتر شدن گاز از طریق تبدیل گاز به محصولات متنوع در پتروشیمی ها کمک کرده ایم.

وی ضمن بیان این مطلب که از مردم فهیم و با فرهنگ استان انتظار می رود الگوی مصرف گاز را رعایت کنند، به دمای رفاه 18 تا 21 درجه سانتیگراد اشاره کرد و ابراز داشت : در فصل زمستان که مصرف گاز بالا می رود بدیهی است اولویت مصرف با بخش مسکونی است.

این مقام مسئول افزود: هر چقدر مردم عزیز در بخش های صنعتی، نیروگاهی و خانگی، گاز را بهینه مصرف کنند و از تجهیزات با راندمان بالا استفاده نمایند امکان تأمین گاز برای کل کشور فراهم شده ودر فصول سرد، محدودیت مصرف برای صنایع و نیروگاهها اعمال نمی شود.

علوی نرخ بهرمندی روستاهای بالای 20 خانوار در استان اصفهان را 99.6درصد اعلام کرد و گفت: آخرین شهرهای استان اصفهان نیز از نعمت گاز شهری بهرمند شدند.

وی، از مصرف سالیانه 7 میلیارد متر مکعب گاز در نیروگاه های سطح استان خبر داد و افزود: در بخش نیروگاهی 5 نیروگاه در سطح استان مشغول فعالیت هستند که همه این نیروگاه ها گازسوز بوده و بزرگترین آنها نیروگاه شهید محمد منتظری از طریق اداره گاز شاهین شهر و میمه خدمات رسانی می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان تصریح کرد: با برنامه ریزی مناسب و اقدامات فنی که توسط همکاران ما در شرکت گاز انجام می شود بدون قطعی گاز، مستمر، پایدار و ایمن این سوخت پاک برای نیروگاه ها تأمین می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها