موج
کدخبر : ۳۳۶۴۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336429

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم:

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از پیوستن سه خط جدید به ناوگان اتوبوسرانی شهر قم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، امیر یزدی با اشاره به اینکه شیوع کرونا شرایط سختی را در کشور و شهر قم ایجاد کرده است، اظهار کرد: این شرایط ایجادشده موجب شده شاهد محدودیت‌های بسیاری برای شهروندان باشیم.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی را یکی از محدودیت‌های ایجادشده در چند ماه گذشته دانست و افزود: از ۱۵ اسفند با تصویب ستاد مبارزه با کرونا استان ناوگان اتوبوسرانی تعطیل‌شده و دوباره با بازگشت وضعیت شهر به شرایط سفید تصمیم به بازگشایی گرفته شد.

یزدی از بازگشایی ۱۲ خط اتوبوسرانی خبر داد و تصریح کرد: در یک ماه گذشته با توجه به مطالبه مردم و اولویت‌بندی‌های انجام‌شده ۱۲ خط به مدار خدمت بازگشته است.

وی ادامه داد: با توجه به مطالبه مردم سه خط جدید انسجام – مطهری، نبوت – شهید محلاتی و شهر قائم(عج)- میدان مطهری نیز راه‌اندازی شده و امیدواریم بتوانیم خدمات مطلوبی را به شهروندان ارائه دهیم.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را برای استفاده از ناوگان اتوبوسرانی اجباری دانست و خاطرنشان کرد: استفاده از ماسک و دستکش هنگام سوارشدن به اتوبوس اجباری بوده و در اتوبوس‌ها نیز باید فاصله‌گذاری اجتماعی رعایت می‌شود.

یزدی با توصیه به شهروندان قم، بیان کرد: شهر قم و شهروندان شرایط سختی را در چند ماه گذشته پشت سر گذاشته‌ایم و امیدواریم مردم با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و دستکش شرایط را حفظ کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها